Ubytování

Pokud stále potřebujete pro vaši cestu do Helsinek dobré ubytování za výhodnou cenu, můžete si ho zajistit dopředu v klidu a online z nabídky společnosti Booking.com, ve které jsou stovky ubytovacích zařízení jako jsou levné hotely, luxusní hotely, apartmány, penzióny, hostely, po celých Helsinkách, a to jak v centru města, tak poblíž nádraží, turistických atrakcí, i v okrajových částech města.

Na aktuální nabídku hotelů, hostelů, penziónů a apartmánů v Helsinkách

Samotná rezervace ubytování v Helsinkách je jednoduchá, vše probíhá v češtině. U některých helsinských hotelů je vyžadována při rezervaci platební karta, ze které může být podle podmínek hotelu stržena částka buď na předběžnou autorizaci (která bude později uvolněna), na zaplacení zálohy, nebo platbu předem, vše závisí na podmínkách konkrétního helsinského hotelu. Ve většině případů se však ubytování platí až při pobytu v hotelu. Pokud nemáte platební kartu můžete si vybrat z široké nabídky hotelů, které při rezervaci ubytování platební kartu ani nevžadují, což je přehledně uvedeno u jednotlivých hotelů v Helsinkách. Storno podmínky také závisí na podmínkách jednotlivých hotelů, u mnoha hotelů lze zarezervovaný pokoj do jistého datumu zrušit bez storno poplatků. Ve výběru hotelu v Helsinkách vám může pomoci také bodové hodnocení a množství recenzí psaných předešlými hosty.

Mezi nejdoporučovanější hotely v Helsinkách patří Original Sokos Hotel Helsinki, Hotel Klaus K, Scandic Simonkenttä, Hotel Helka, Scandic Park Helsinki, Scandic Marski.Booking.com